Loading…

Infermierja në Kumanovë kapet në momente intime në spital

  • 24/06/2022 | 12:16

Infermierja në Kumanovë kapet në momente intime në spital

Pas pubikimit të një video në të cilin pretendohet se dy ditë më parë në Emergjencën e Spitalit të Qytetit në Kumanovë një motër medicinale është kapur në momente intime përderisa ishte në orar pune, sipas “Pa Censurë”, rasti është dërguar në komisionin disciplinor dhe pritet të shqiptohen masa.


Përmes video incizimit dëshmohet se një person i huaj i cili pretendohet të mos jetë pacient, i ulur në tavolinën e punës e shoqëron motrën medicinale derisa të njejtën e presin pacientët.

Mësohet se “çifti” janë të fejuar. Për këtë rast, që mediat po e quajnë “skandal të madh”, thuhet se është njoftuar edhe drejtoresha e spitalit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pa Censurë (@pacensure)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë