Loading…

Imami ‘kapet mat’ duke bërë seks në xhami me një grua të huaj |VIDEO

  • 30/07/2018 | 17:14

Imami ‘kapet mat’ duke bërë seks në xhami me një grua të huaj |VIDEO

Një video tregon një imam të kapur nga banorët e një lagje në Fez, Marok duke bërë marrëdhënie seksuale me një grua të huaj.


Videoja, e cila është publikuar në YouTube më 4 shtator, ka shkuar viral në mediat sociale.

Imami i cili dyshohet se u kap duke përdhosur shenjtërinë e xhamisë shfaqet në video duke argumentuar me banorët e lagjes, ku xhamia është e vendosur, me sa duket duke u përpjekur për të mbrojtur veten.

Kjo nuk ka ndaluar turmën e zemëruar për të denoncuar dhe e mallkuar atë dhe partneren e tij, për siç kanë thënë “përdhosje të vendit të shenjtë të adhurimit”.

Videoja përfundon me policinë duke e nxjerrë Imamin dhe partneren e tij nga brenda xhamisë, ndërsa njerëzit përreth duke e fyer, mallkuar dhe pështyrë, përcjell Telegrafi.

Sipas medieve të huaja, banorët i kishin “surprizuar” imamin e partneren e tij, deri sa ata ishin duke kthyer marrëdhënie seksuale.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë