Loading…

Imami Elvis Naçi: Femrat po i çojnë meshkujt drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve |VIDEO

  • 04/09/2018 | 14:44

Imami Elvis Naçi: Femrat po i çojnë meshkujt drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve |VIDEO

Imami i njohur, Elvis Naçi, përmes një ligjërate të mbajtur së fundmi dhe të bërë publik në faqen e tij të Facebook-ut, ka befasuar me fjalët e tij.


Ai ka folur për “veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit”, ku ndër tjera është shprehur se femrat i çojnë meshkujt drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve, pasi ato duan para dhe makina të shtrenjta e kështu i detyrojnë ata të kryejnë të tilla vepra.

Ndiqni fjalën e tij në minutën 9:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë