Loading…

Ilir Latifi tërhiqet nga meçi ndaj rusit Aleksei Oleinik

  • 26/03/2022 | 23:46

Ilir Latifi tërhiqet nga meçi ndaj rusit Aleksei Oleinik

Boksieri Ilir Latifi është tërhequr nga meçi ndaj rusit Aleksei Oleinik, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka konfirmuar UFC Europe përmes një postimi në Twitter.

“Për shkak të një sëmundje jo të lidhur me COVID-19, Ilir Latifi është tërhequr nga përballja e tij në peshat e rënda me Aleksei Oleinik në UFCColumbus sonte”, ka shkruar UFC Europe.

Kjo ndeshje supozohej tw zhvillohej neswr nw orwn 00:00./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë