Loading…

Ilir Latifi ballafaqohet sonte me Boser në peshat e rënda

  • 05/06/2021 | 21:41

Ilir Latifi ballafaqohet sonte me Boser në peshat e rënda

Boksieri shqiptar Iliri Latifi do të rikthehet sonte në ring ndaj Tanner Boser, përballje kjo e peshave të rënda ne UFC Vegas.


Iliri deri më tani ka 14 fitore dhe tetë humbje, derisa kundërshtari i tij ka 19 fitore dhe shtatë humbje, përcjellë KosovaPress.

Latifi peshon 111.8 kilogramë dhe ka një gjatësi prej 178 centimetër, ndërsa Boser 105.5 kilogramë dhe është i gjatë 188 cm.

Ky meç pritet të fillojë rreth orës 23:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë