Loading…

Ilir Dedës nuk i intereson debati për kufijtë, luan lojëra të fëmijëve në telefon

  • 31/10/2018 | 12:51

Ilir Dedës nuk i intereson debati për kufijtë, luan lojëra të fëmijëve në telefon

Derisa deputetët e Kuvendit të Kosovës po diskutojnë për dialogun Kosovë-Serbi, deputeti i Alternativës Ilir Deda, duket se nuk po intereson se çfarë po flitet dhe është i interesuar të luajë lojërat e tij që ka në telefon.

Deputeti Deda duket se nuk është i interesuar të dëgjojë kolegët e tij, pasi ai ka zgjedhur që të kalojë kohën sa është në sallë duke luajtur një lojë që është për fëmijë, njofton gazetametro.net.

Kujtojmë se Deda doli më herët në foltore dhe tha se është njëri nga propozuesit e kësaj seance të jashtëzakonshme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë