Loading…

Identifikohet me anë të ADN’së personi që vdiq brenda veturës e cila eksplodoi në Ferizaj

  • 26/02/2022 | 09:16

Identifikohet me anë të ADN’së personi që vdiq brenda veturës e cila eksplodoi në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka identifikuar personin që vdiq brenda veturës e cila eksplodoi në një pompë të benzinës në Ferizaj, shkruan Gazeta Metro.


Një veturë para disa ditësh eksplodoi para një pompe të benzinës në Ferizaj.

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se lidhur me rastin i cili ndodhi më 7 shkurt, tanimë ka identifikuar viktimën që vdiq brenda veturës.

Policia ka thënë se identifikimi është bërë me anë të ADN-së.

Hetimet lidhur me rastin, thotë policia, janë duke vazhduar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë