Loading…

Ide për modele të flokëve

  • 29/11/2016 | 18:56

Ide për modele të flokëve

Pasi që festat e fundvitit po afrohen dita ditës më shumë, është koha që të mendoni se si do t’i rregulloni flokët!

Në vend se t’i rregulloni flokët në mënyrën tradicionale si çdo vit, më poshtë kemi bërë një listë që do të ju jap ide briliante/gazetametro.net

1. Vendosni ndonjë aksesorë në flokë
637215331CD00151_Julieta_Re

2. Dredha të lëshuara
holiday-hair-cara-delevingne-600x600

3. Flokët e kapura në pjesën e poshtëme të kokës
holiday-hair-olivia-culpo-600x600

4. Gërshetat janë shumë në trend!
braid

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë