Loading…

Ide për kopshtin tuaj (FOTO)

  • 26/11/2016 | 09:00

Ide për kopshtin tuaj (FOTO)

Tashmë koha është ftohë dhe duhet të filloni të mendoni për kopshtin tuaj në shtëpi.

Krijimi i kopshtit është një sfidë, por megjithatë krijimet nuk mungojnë.

2-41480103768 3-41480103765 4-41480103762 5-5-1024x9951480103759 5591480103845

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë