Loading…

Ibrahimoviq i gatshëm të luajë kundër Sassuolos

  • 25/11/2021 | 14:27

Ibrahimoviq i gatshëm të luajë kundër Sassuolos

Ibrahimoviq do të jetë në dispozicion për ndeshjen kundër Sassuolos këtë fundjavë.


40 vjeçari zëvendësoi Olivier Giroud në fitoren ndaj Atleticos, por dukej se kishte pasur një problem në fund të ndeshjes.

Siç raportohet, veterani i ka siguruar të gjithë se po ndjehet mirë dhe do të jetë i disponueshëm për ndeshjet e ardhshme.

Milani ka një program të ngjeshur para Krishtlindjeve dhe ende po bën përpjekje për të siguruar një vend në 1/16 e Ligës së Kampionëve, shkruan FI, përcjell Klankosova.tv.

Kuqezinjtë presin Liverpoolin në raundin e fundit të ndeshjeve dhe një fitore mund të mjaftojë për t’u kualifikuar, nëse rezultati mes FC Porto dhe Atletico Madrid shkon në favor të tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë