Loading…

Ia zuri vendin fotografisë së Sami Lushtakut, i shqyhet kandidatit të VV’së

  • 05/06/2017 | 10:58

Ia zuri vendin fotografisë së Sami Lushtakut, i shqyhet kandidatit të VV’së

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes nga Skënderaj Veton Seferi bën të ditur se i janë shqyer posterët në Skënderaj.


Në lidhje me këtë rast Seferi ka njoftuar se do të mbajë një konferencë urgjente në sheshin “Adem Jashari”, shkruan gazetametro.net.

“Posterat e vendosur që nga dita e parë e fillimit të fushatës, janë shqyer gjatë natës që shkoi”, thuhet në një njoftim për media.

Seferi ditë më parë posterët me fotografinë e tij e kishte vendosur në vend të fotografisë gjigante të kryetarit të Skënderajt Sami Lushtaku i cili aktualisht gjendet në burg./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë