Loading…

Ia mësyen sërish, Shqipëria dridhet nga një tërmet i fortë

  • 06/07/2018 | 08:10

Ia mësyen sërish, Shqipëria dridhet nga një tërmet i fortë

Para pak ditësh pati lëkundje të tokës në Shqipëri.


Dridhjet e tokës janë kthyer pasi Shqipëria është goditur sërish nga një tërmet, përcjell gazetametro.net

Sipas informacioneve tërmeti pati një forcë prej 4.3 ballë.

Epiqendra e tërmetit ishte në Detin Adriatik.

Nuk raportohet për lëndime dhe dëme. Gjithashtu nuk dihet nëse do të ketë lëkundje të tjera. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë