Loading…

Ia krisë kënga për politikanët: Hajnat e Kosovës kanë bo pare t’madhe, e me popull t’vetin tash po bojn hajgare

  • 04/09/2018 | 19:14

Ia krisë kënga për politikanët: Hajnat e Kosovës kanë bo pare t’madhe, e me popull t’vetin tash po bojn hajgare

Një grup i arshikëve i kanë kushtuar kënge me çifteli hajnisë në Kosovë.

Përmes vargjeve të thurura me rimë ata godasin qeveritarët që janë në krye të shtetit si faktorët kryesorë ndaj varfërisë dhe korrupsionit.

Më poshtë mund të shikoni videon nga kjo këngë kushtuar politikanëve:

https://www.facebook.com/KosovaRepublikee/videos/1678874655660679/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë