Loading…

I zhdukur prej 8 ditësh, i mituri gjendet gjallë në një pusetë

  • 28/06/2022 | 11:48

I zhdukur prej 8 ditësh, i mituri gjendet gjallë në një pusetë

Një djalë i vogël u gjet gjallë brenda një pusete rastësisht nga një kalimtar, 8 ditë pasi ishte shpallur i humbur nga familja e tij.


8-vjeçari Joe jeton me prindërit e tij në Oldenburg të Gjermanisë, kur u zhduk në mënyrë të mistershme më 17 qershor.

Një operacion i madh kërkimi nisi, në të cilin u përfshinë policia, qytetarë dhe qen, por nuk mundën të gjenin asnjë gjurmë nga djaloshi, deri sa një kalimtar dëgjoi një pëshpërimë nga një pusetë në datën 25 qershor.

Ai njoftoi menjëherë policinë e cila shkoi në vendngjarje dhe pasi kontrolloi kanalizimet, gjeti djalin, në një zonë shumë pranë shtëpisë së tij.

Policia ka nisur një hetim nëse djali kishte humbur apo është futur qëllimisht në pusetë, ndërkohë që ai është dërguar në spital pa dëmtime serioze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë