Loading…

I zakonshmi Dimal Basha: Albulena Haxhiu punon 16 orë në ditë, me qit diçka në dritë

  • 28/06/2022 | 08:18

I zakonshmi Dimal Basha: Albulena Haxhiu punon 16 orë në ditë, me qit diçka në dritë

“Albulena Haxhiu punon 16 orë në ditë për me qit diçka në dritë”.


Kështu ka thënë Dimal Basha, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje për ministren e Drejtësisë.

Basha në emisionin “DPT te Fidani në T7”, iu është përgjigjur deklaratës së shefit të grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahirit, i cili të hënën sot ka deklaruar se “Kurti është i vetëm”, pasi sipas tij “ministrat i janë lodhur”.

Më pas ka pasuar deklarata e Bashës për Albulena Haxhiun që sipas tij “po punon shumë për vettiungun në drejtësi”.

Gjatë kësaj interviste, ai ka folur vazhdimisht për nevojën e ndryshimeve në sistemin e drejtësisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë