Loading…

I vdiq vajza 8 vjeçare, edhe nëna ndërron jetë në spital ani pse doli e gjallë nga rrënojat

  • 26/11/2019 | 20:56

I vdiq vajza 8 vjeçare, edhe nëna ndërron jetë në spital ani pse doli e gjallë nga rrënojat

Diana Meçaj, 30 vjeçe doli e gjallë nga rrënojat e një pallati gjashtë katësh në Durrës, mirëpo ajo nuk arriti t’i mbijetonte plagëve duke vdekur në spital, shkruan Gazeta Metro.


Një rast tragjik ka ndodhur nga tërmetet në Shqipëri, nëna 30 vjeçare nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të rënda që ka marrë nga rrënojat që kishin zënë atë, ani pse kjo e fundit ishte dërguar në spital.

Por, më herët ishte gjetur nën rrënoja e vdekur edhe vajza e saj 8 vjeçare.

Lajmin për këtë e kanë bërë të ditur Policia shqiptare atje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë