Loading…

I thyejnë veturën dhe i vjedhin 7 mijë e 200 euro

  • 19/12/2016 | 13:10

I thyejnë veturën dhe i vjedhin 7 mijë e 200 euro

Në burrë ka raportuar se në rrugën “Zahir Pajaziti” në Pejë, të dyshuar të panjohur kanë vjedhur nga vetura e tij me targa të huaja një qante në të cilën kisht`e para të gatshme, 7200 euro dhe 500 franga zvicerane si dhe dokumente personale (pasaportat).

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se njësitët përkatëse janë duke e hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë