Loading…

I sigurt për eliminimin e Kiarës, Luizi zgjedh këtë banor për ta marrë me vete në finale

  • 24/03/2023 | 14:05

I sigurt për eliminimin e Kiarës, Luizi zgjedh këtë banor për ta marrë me vete në finale

Luiz Ejlli duket se është bindur dhe nuk do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip nëse Kiara e humb nominimin kokë më kokë me Olta Gixharin.


Mes personave që mendon të marrë me vete në finale nuk është më Kiara, por Kristi.

Këtë e ka treguar në një bisedë me artistin.

Luizi: Unë ty të dua në finale.

Kristi: Po pse flet kot, ti doje Kiarën në finale e nuk e çove dot..

Luizi: Po e du o vlla, po nuk e çova dot, po ça ti bëj unë, edhe ti po dole në përballje kokë më kokë me mua, ça të bëj unë…Atë nuk e kam unë në dorë, unë kam situatën këtu brenda në dorë, që ti për shembull të dalësh kokë më kokë me banorë më të dobët…Njerëzit e dinë se çfarë kam thënë për ty, e dinë që të kam shtrënguar dorën dhe më ka dalë loti kaq. Nuk e harroj.

Kristi: E di, e di.

Luizi: Unë s’kam gjë me ty, unë them e di vetë se ça të bëj të dielën ty, e të hënën e ti mua po ashtu. Po dolëm në nominim kokë më kokë s’kam ça bëj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë