Loading…

I pari i Hanit të Elezit u ndihmon qytetarëve (Foto)

  • 07/01/2017 | 11:01

I pari i Hanit të Elezit u ndihmon qytetarëve (Foto)

Kryetari i Hanit të Elezit, Refki Suma, po ndihmon qytetarët në pastrimin e rrugëve dhe të kalojnë pa probleme magjistralen për Shkup.


Në fotografinë e mëposhtme shihet Suma derisa po ndihmonte një veturë që të kalonte rrugën Kaqanik – Han i Elezit.

suma

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë