Loading…

I pakujdesshëm me kallash, vret një person në Suharekë

  • 14/01/2017 | 11:56

I pakujdesshëm me kallash, vret një person në Suharekë

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi i njëjti nga pakujdesia me kallash ka qëlluar një person.


Viktima nga plagët e marra ka ndërruar jetë. Njësia policore ka konfiskuar armën AK-47.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë