Loading…

I pafat Januzaj, shënon gol të bukur por VARi ia anulon

  • 03/02/2022 | 20:58

I pafat Januzaj, shënon gol të bukur por VARi ia anulon

Adnan Januzaj vazhdon të tregojë formë të mirë në fanellën e Real Sociedadi.


Ai edhe sonte në sfidën ndaj Real Betisit e gjeti rrugën e golit por ishte VAR-i që ia anuloi.

Januzaj ka shënuar në minutën e 39-të pas një ndërhyrje të mirë në zonë por VAR-i e ka anuluar për pozitë jashtë loje.

Aktualisht ndeshja Real Sociedad – Real Betis është 0:1.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë