Loading…

I nxehti në Kosovë s’ka ikur: Meterologët jepin paralajmërimin e rëndësishëm për motin

  • 04/09/2019 | 12:40

I nxehti në Kosovë s’ka ikur: Meterologët jepin paralajmërimin e rëndësishëm për motin

Sot në vendin tonë po mban mot më i freskët, por nesër pritet përsëri ngritje e temperaturave, shkruan Gazeta Metro.


Prishtina Weather njofton se nesër në vendin tonë temperaturat do të jenë 30 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm pritet edhe ditëve në vazhdim.

4.09.2019 – Më freskët. Paradite kryesisht me vransira. Gjatë ditës vransirat do të shpërndahen e në mbrëmje priten kthjellime. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 4.

5.09.2019 – Më ngrohtë, kryesisht kthjellët dhe me dielll. Erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-4m/s. Indeksi UV: 7./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë