Loading…

I mituri në gjendje të rëndë pasi ra nga lartësia

  • 26/12/2016 | 12:52

I mituri në gjendje të rëndë pasi ra nga lartësia

Një i mitur ka rënë aksidentalisht nga një lartësi prej tri metrash.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur mesnatën e së hënës në fshatin Talinoc të Muhaxherëve në Ferizaj.

Raportohet se i mituri ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë