Loading…

I mituri në Fushë-Kosovë publikon foto private të një vajze: Kjo e raporton në polici

  • 03/03/2020 | 10:51

I mituri në Fushë-Kosovë publikon foto private të një vajze: Kjo e raporton në polici

Një vajzë e mitur nga Fushë Kosova ka rënë pre e përdorimit të fotografive të saj nëpër rrjetet sociale, pa dëshirën e saj, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka raportuar Policinë se një djalë, gjithashtu nën moshën 18 vjeçare, ka publikuar fotografitë e viktimës në rrjetet sociale, pa dëshirën e saj.

Policia ka bërë të ditur se janë marrë me rastin, ku me vendim të prokurorit, pas intervistimeve të të dy personave, rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Rr. “Peja”, Fushë Kosovë Nëntor 2019 – NN. Viktima femër kosovare (e mitur) ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar (i mitur), në rrjete sociale ka publikuar një foto të saj pa dëshirën e saj. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të palëve, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë