Loading…

I mituri me armë zjarr për shkak të borxhit

  • 23/04/2018 | 12:19

I mituri me armë zjarr për shkak të borxhit

Dy të dyshuar pas një mosmarrëveshje për pagesë të një borxhi, ku ka pasur edhe një të shtënë me armë zjarri-revole në ajër, kanë sulmuar fizikisht viktimën.


Rasti ka ndodhur të dielën në ora 19:14 në Suharekë.

Në vendin e ngjarjes është konfiskuar arma e zjarrit e përdorur me 9 fishekë kal. 7. 62 mm, si dhe një gëzhojë.

Me vendimin e prokurorit i dyshuari i mitur ndalet në Qendrën e Mbajtjes në kohëzgjatje prej 24 orëve, ndërsa i dyshuari i dytë lirohet nga stacioni policor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë