Loading…

I merr ari në vlerë prej 1 mijë euro për t’ia parashikuar fatin

  • 28/01/2017 | 16:54

I merr ari në vlerë prej 1 mijë euro për t’ia parashikuar fatin

Të martën e datës 27 janar, një grua e përkatësisë etnike shqiptare, ka raportuar në polici për një mashtrim që ka pësuar nga një grua e komunitetit ashkali, e cila sipas raportimit, i kishte marrrë një sasi ari në vlerë prej 1 mijë eurosh, për “t’ia parashikuar fatin” viktimës. Ngjarja ka ndodhur në Suharekë.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, në raportin e saj dërguar medieve për datën 27 janar, duke shtuar se njësitë policore janë në kërkim të së dyshuarës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë