Loading…

I kërkon divorcin, gruaja vret dy fëmijët (FOTO)

  • 19/11/2016 | 10:54

I kërkon divorcin, gruaja vret dy fëmijët (FOTO)

Pas kërkesës për divorc nga i shoqi, një grua amerikane nga Darlington, në Indiana, SHBA, vrau fëmijët e saj, ndërsa qëlloi veten me thikë në qafë, për të telefonuar më pas policinë.

Kërkesa për ndihmë ndodhi rreth orës 04.30 të mëngjesit të kësaj të enjteje, ku Brandi Worley i rrëfeu sherifit të kontest së Montgomery, krimet e saj.

Policia gjeti dy fëmijët me moshë 7 dhe 3- vjeçare në dhomën e gjumit të pajetë, por për të zbuluar shkaqet e vdekjes, duhet pritur autopsia. Babai i fëmijëve, John Worley, siç shkruan noa.al, flinte në katin e parë të shtëpisë, pa ditur se çfarë ndodhte. 30- vjeçarja e plagosur u dërgua në spital, me thikë në qafë.

Mësohet se bashkëshorti i saj, të mërkurën kishte bërë zyrtarisht kërkesën për divorc .
femiejt nena314

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë