Loading…

I jepet lamtumira e fundit heroit Afrim Bunjaku

  • 25/09/2023 | 17:42

I jepet lamtumira e fundit heroit Afrim Bunjaku

I është dhënë lamtumira e fundit “Heroit të Kosovës” Afrim Bunjaku.


Ai u varros me ceremoni shtetërore në varrezat e fshatit Samadrexhë të Vushtrrisë.

Rreshteri Bunjaku, u vra të dielen në fshatin Banjskë të Zveçanit, nga një grup terrorist.

Sulmi u krye teksa policia kishte shkuar për t’i larguar dy kamionët të cilët e kishin bllokuar rrugën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë