Loading…

I jashtëzakonshëm goli i Edon Zhegrovës kundër Rennes, ia bën sefte këtë sezon

  • 04/02/2023 | 22:27

I jashtëzakonshëm goli i Edon Zhegrovës kundër Rennes, ia bën sefte këtë sezon

Anësori kosovar, Edon Zhegrova, ka shënuar golin e barazimit për Lille në ndeshjen kundër Rennes, transmeton Gazeta Metro.


Ai në minutën e 59’të pas një pasimi të mrekullueshëm nga Angel Gomes realizoi një gol të bukur nga brenda zonës.

Ky ishte goli i parë i 23-vjeçarit të Kombëtares së Kosovës këtë edicion në Superligën e Francës.

Vlen të theksohet se përveç golit ai po tregon një paraqitje të shkëlqyeshme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë