Loading…

I hyri në oborrin e shtëpisë, 17 vjeçarja i vërsulet ariut

  • 01/06/2021 | 19:10

I hyri në oborrin e shtëpisë, 17 vjeçarja i vërsulet ariut

Një 17 vjeçarje amerikane nuk ngurroi që të përballej me një ari, kur kafsha po futej në oborrin e shtëpisë së saj.


Videoja e publikuar në TikTok tregon qentë e gruas që i sulen ariut që ishte ngjitur në murin rrethues, por kafsha e egër i largon pa problem me putër. Më pas, vetë gruaja nga Utah shkon drejt ariut dhe e shtyn me duar, duke e rrëzuar nga muri.

Pas këtij veprimi të guximshëm, ajo mbledh qentë e saj dhe mbyllet në shtëpi.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë