Loading…

I hyjnë me forcë në banesë, vjedhin ari e para

  • 17/02/2017 | 11:17

I hyjnë me forcë në banesë, vjedhin ari e para

Mbrëmë rreth orës 19:00 në Prishtinë, një person e ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në banesën e tij dhe prej aty kanë vjedhur stoli ari, para të gatshme etj.


“Njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe janë duke kryer hetime intensive”- thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë