Loading…

‘I hupi fija’: Kurti hutohet nga nguta për shkuar në kuvend, ngatërron daljen

  • 07/10/2022 | 13:15

‘I hupi fija’: Kurti hutohet nga nguta për shkuar në kuvend, ngatërron daljen

Gjatë kohës sa po bëhej gati për të hyrë në seancën e Kuvendit, Albin Kurti u përball me gazetarët në hollin  e objektit, shkruan Gazeta Metro.


Duke u munduar të largohet nga ta, kryeministri ngatërron daljen.

Në hollin e objektit u shkaktuan të qeshura nga kjo huti e Kurtit.

Më poshtë keni pamjet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë