Loading…

I frikshëm ky veprim, babai dënon vajzën duke e lidhur pas furgonit

  • 30/08/2018 | 20:47

I frikshëm ky veprim, babai dënon vajzën duke e lidhur pas furgonit

Një baba nga Turqia i ka habitur të gjithë me veprimin e tij, duke lidhur të bijën në pjesën e pasme të furgonit.


“Hurriyet” shkruan se videoja është regjistruar në Cankiri Yayalakent dhe është bërë menjëherë virale. Madje kjo video është çuar në hetime policore.

Pas hetimeve të bëra nga policia vendase, u zbulua se femra e lidhur prapa makinës ishte vajza e shoferit të furgonit.

Menjëherë babai i vajzës u arrestua, por ende nuk dihen arsyet pse ai kishte lidhur të bijën pas furgonit.

https://www.youtube.com/watch?v=co8WcTa0QtI

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë