Loading…

‘I erdh reni Ramabajës me organizu protestë’: Pas pak në ora 12:00 shihemi në shesh, Asociacioni nuk kalon

  • 31/01/2023 | 11:37

‘I erdh reni Ramabajës me organizu protestë’: Pas pak në ora 12:00 shihemi në shesh, Asociacioni nuk kalon

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, Sadri Ramabaja, ka dhënë detaje rreth protestës kundër Asociacionit, shkruan Gazeta Metro. 


Ramabaja, ka lëshuar një paralajmërim pak para organizimit të protestës kundër themelimit të Asociacionit.

Ramabaja ka thënë se qytetaria është garancion se Asociacioni nuk kalon.

Ai e ka quajtur Asociacionin një “instrument të Beogradit”.

“Pas pak, në ora 12.00, shihemi në SHESHIN ZAHIR PAJAZITI. Qytetaria është garancioni më i mirë se BKS si instrument i Beogradit – nuk kalon”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë