Loading…

‘I drejti fiton gjithmonë’, thotë Azemi menjëherë pas rikthimit në Big Brother VIP Kosova

  • 09/12/2023 | 09:03

‘I drejti fiton gjithmonë’, thotë Azemi menjëherë pas rikthimit në Big Brother VIP Kosova

“Deri sa dola e ndjeva veten mirë, por domethënë i drejti fiton gjithmonë”, kjo është fjalia që Azemi e ka thënë porsa është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.


Azemi, ishte konkurrenti i eliminuar i javës në bazë të votave të publikut.

Por, fati sonte ishte me të, dhe bileta e kthimit që Azemi e mori me vete, kishte përgjigje pozitive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë