Loading…

I del flaka një veture në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

  • 17/04/2019 | 09:39

I del flaka një veture në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Në mëngjesin e sotëm në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, një veturë është kapluar nga flakët, transmeton Gazeta Metro.


Lexues të Metros kanë dërguar një video, ku shihet një veturë duke u djegur. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, mirëpo shkaqet e këtij zjarri nuk dihen.

Shikojeni më poshtë videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë