Loading…

I dehuri i ndërpret fjalën Ramës, ja si reagon kryeministri (Video)

  • 31/05/2017 | 21:09

I dehuri i ndërpret fjalën Ramës, ja si reagon kryeministri (Video)

Një incident i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në një takim me të rinjtë në Laç, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi Rama.


Gjatë këtij takimi, një person ka kërkuar fjalën për të folur, por Rama nuk ia ka dhënë duke i thënë se ai ishte nën ndikimin e alkoolit.

‘Ti nuk ke të drejtë fjale se je mbi moshë këtu. Kush është këtu që po më kërkon. Je mbi moshë. Po, je mbi moshë tani çfarë të them unë. Me lër të flas. A do më lësh të flas, e thash pra je mbi moshë. Unë sa të pashë kuptova që je mbi moshë. Më lërë të flas unë tani” tha Rama. /albeu.com/

https://vid.me/GNEg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë