Loading…

I dehur e “parkon” tankun në vitrinën e shitores dhe do të vjedhë një shishe verë

  • 12/01/2018 | 14:49

I dehur e “parkon” tankun në vitrinën e shitores dhe do të vjedhë një shishe verë

Një burrë e kishte vjedhur tankun në një shkollë ushtarake. Me të e godet një veturë të cilën e dëmton mjaftë, dhe më pas vazhdon për në shitore.


Dukshëm i dehur një njeri të mërkurën në qytetin Apatity e bëri një copë rrugë me tank. Në fund përfundoi në vitrinë të supermarketit.

Më herët ai e kishte vjedhur një tank në shkollën ushtarake. Së pari e godet një veturë te e cila bën dëm të konsiderueshëm, dhe më pas hyn me tank në vitrinë.

Pastaj vozitësi del nga tanku dhe hyn në shitore duke tentuar të vjedhë një shishe verë. Së shpejti ka arritur policia dhe e ka arrestuar./gazetametro.net.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë