Loading…

I akuzuar për abuzim seksual: Policia bastisë shtëpinë e re të Marilyn Manson

  • 30/11/2021 | 14:25

I akuzuar për abuzim seksual: Policia bastisë shtëpinë e re të Marilyn Manson

Pas akuzave për përdhunim, policia e Los Angelos kontrolloi shtëpinë e muzikantit të famshëm Marilyn Manson. Hetuesit e kontrolluan tërësish vilën e tij në West Hollywood, raporton “New York Post”, transmeton Gazeta Metro.


Manson nuk ishte në shtëpi në atë kohë dhe një urdhër kontrolli u lëshua nga policia të Los Angelos.

Sipas njoftimit, efektivët e policisë i kanë marrë të gjithë pajisje teknologjike që mund të jenë dëshmi.

Një zëdhënëse e policisë së Los Angeles tha se ajo ishte e njohur raporti i kërkimit, megjithatë, nuk donte të zbulonte asnjë detaj.

Publiku së fundmi zbuloi se Manson kishte blerë një apartament nga Rolling Stone, i cili kishte një dhomë të integruar të izoluar prej xhami, e cila ishte të destinuara për muzikë elektronike, ku dyshohet se Manson përdhunoi vajza në të.

Deri më tani, 15 vajza e kanë akuzuar për abuzim seksual dhe fizik, dhe një prej tyre viktimat është ish e dashura e tij Ashley Morgan dhe doli në publik me të e akuzon dhe e padit për abuzim seksual dhe mos lejim të lëvizjes së lirë.

“Në fillim ai e përshkroi dhomën si shumë të lezetshme, dhe më vonë si një vend të jashtëzakonshëm për të ndëshkuar njerëzit. Fillimisht u grindëm, por më pas ai u gëzua, unë vendosa të mos luftoj që të mos ia lejoj ta shijon për të mos e lënë të shijojë. Kur fillova të bërtas, askush nuk më dëgjoi”, tha Ashley.

Disa burime pranë këngëtares thanë se Manson e quajti dhomën një “Dhomë për të vajzat e liga”. Ata thonë se dhoma e tij ishte aq e errët dhe plot me mobilie të zeza dhe fotografi pornografike në mure, dhe kishte është simbolin e kryqit të thyer të nazistëve. Gjithashtu në mbajti temperaturën shumë të ulët.

Madje, një nga ish-të dashurat e tij e quajti atë një frigorifer të zi. Ish-asistenti i Manson pretendon se një dhomë e tillë ekziston, por ai kurrë nuk mbante apo mbyllte dikë brenda./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë