Loading…

I aksidentuari në Prishtinë, ndërron jetë në QKUK

  • 30/05/2017 | 10:45

I aksidentuari në Prishtinë, ndërron jetë në QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima mashkull i cili ishte duke u trajtuar në QKUK pas një aksidenti të ndodhur më 8 maj të këtij viti, ka ndërruar jetë pasditen e djeshme.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion”, njofton PK-ja.

Aksidenti kishte ndodhur në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë