Loading…

Hyseni: Me PDK’në s’do të ketë koalicion

  • 31/05/2017 | 21:23

Hyseni: Me PDK’në s’do të ketë koalicion

Kandidati për deputet nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa Skender Hyseni e ka mohuar kategorikisht hyrjen në koalicion paszgjedhor me PDK’në.


Sipas tij Këshilli i Përgjithshëm i LDK’së i ka vendosur ‘vijat e trasha’ për Partinë Demokratike të Kosovës.

“Më 12 qershor do ta pyesim Këshillin e LDK-së me cilën parti do të shkojmë në koalicion. Këshilli i ka përcaktuar vijat e trasha dhe me PDK s’ka koalicion paszgjedhor, pikë. Më 12 qershor do të shohim koalicionet e mundshme” është shprehur Hyseni në debatin me Jeta Xharrën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë