Loading…

Hyn me “Audi” në lokal, plagos tre persona

  • 18/06/2017 | 13:22

Hyn me “Audi” në lokal, plagos tre persona

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Paskuqanit në Tiranë. Një 28-vjeçar me inicialet L.A. është futur me automjetin e tij tip “Audi” Brenda një lokali.


Ai ka plagosur lehtë tre persona që ndodheshin në lokal dhe më pas ka lënë “Audin” në vend duke u larguar nga vendngjarja.

Mësohet se të plagosurit ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën. Nga hetimet paraprake dyshohet se aksidenti ndodhi pasi drejtuesi humbi kontrollin e mjetit, shkruan shekulli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë