Loading…

Humb Laura Fazliu në Grand Prixin e Portugalisë

  • 29/01/2022 | 14:14

Humb Laura Fazliu në Grand Prixin e Portugalisë

Laura fazliu është eliminuar herët në Grand Prixin që po mbahet në Portugali.


Edhe pse Xhudistja nga Kosova e kaloi rrethin e parë pa luftë, në atë të dytë luftoi me francezen, Melodie TURPIN.

Fazliu bëri një gabim dhe e pa veten poshtë kundërshtares, me Turpin që fitoi me IPPON.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë