Loading…

Humb jetën një burrë nga Skenderaj pasi rrokulliset me traktor

  • 24/06/2017 | 10:13

Humb jetën një burrë nga Skenderaj pasi rrokulliset me traktor

Një burrë nga fshati Krishefc i Komunës së Skënderajt është vetëaksidentuar derisa ka qenë duke vozitur një traktor.


Si pasojë e plagëve të marra nga ky aksident ai ka ndërruar jetë të premten.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Në fshatin Krishefc të Komunës së Skënderajt të premten ka ndodhur një aksident me fatalitet”.

“Një burrë derisa ka qenë duke vozitur një traktor është rrokullisur dhe më pas i njëjti ka ndërruar jetë”, ka thënë Zahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë