Loading…

Humb jetën në aksident fituesi i “X Factor Albanian” (Video)

  • 21/11/2016 | 23:26

Humb jetën në aksident fituesi i “X Factor Albanian” (Video)

Si pasojë e një aksidenti me motoçikletë sot rreth orës 21:20 në bulevardin “Bajram Curri” pranë urës së “Bllokut” ka humbur jetën Kejdi Halili dhe Ergi Dini.

Ky i fundit është këngëtar dhe fitues i edicionit të X Factor Albania në vitin 2014.

Express raporton se shoferi dhe një person i dytë që ndodhej pasagjer, (në këtë rast Kejdi dhe Ergi)  kanë marrë plagë të mëdha dhe janë dërguar në gjendje të rëndë shëndetësore në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

Por pavarësisht trajtimit mjekësor të marrë, ata nuk kanë mundur t’i mbijetojnë plagëve dhe kanë ndërruar jetë rreth orës 21:50.

Policia thotë zyrtarisht se grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë