Loading…

Humb 7-vjeçi shqiptar, familjaret apelojnë për ndihme për ta gjetur (Foto)

  • 28/07/2017 | 22:10

Humb 7-vjeçi shqiptar, familjaret apelojnë për ndihme për ta gjetur (Foto)

Policia e Durrësit njofton se rreth orës 10:30 është larguar nga banesa, lagja Nr.15, shtetasi E.C. 7 vjeç.


Nga deklarimet e familjarëve pohohet se shtetasi i mitur ka dalë nga banesa për të luajtur dhe nuk është kthyer më.

Fëmija është rreth 130 cm i gjatë dhe në momentin e largimit ka pasur të veshur një palë pantallona të shkurtra dhe një palë shapka ngjyrë blu.

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e çdo qytetari që e identifikon të kontaktojnë në numrin 0694110217.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë