Loading…

Hoxhaj thotë se bisedimet duhet të ndërpriten nëse Serbia nuk merr vendim për diçka me rëndësi

  • 09/11/2018 | 22:52

Hoxhaj thotë se bisedimet duhet të ndërpriten nëse Serbia nuk merr vendim për diçka me rëndësi

Zëvemdëslryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ishte sot mysafir në emisionin ‘’Argument Plus’’.


Ndër të tjerash, ai u pyet edhe në lidhje me dialogun me Serbinë, transmeton gazetametro.net

Hoxhaj ka thënë se ka shumë tema për të cilat është e rëndësishme që Kosova dhe Serbia të bisedojnë.

Por, ai shtoi se nëse presidenti i Serbisë, Vucic, thotë që Serbia nuk e njek Kosovën, atëherë nuk kemi çfarë të bisedojmë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë