Loading…

Hoxhaj: I trishtuar nga ngjarja e tmerrshme në Londër

  • 04/06/2017 | 12:07

Hoxhaj: I trishtuar nga ngjarja e tmerrshme në Londër

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj ka ngushëlluar familjarët e viktimave që humbën jetën në mënyrë mizore mbrëmë pas një sulmi tek Ura e Londrës, në Londër.


“I trishtuar nga ngjarja e tmerrshme në Londër. Ngushëllime për familjet dhe miqtë e viktimave. Kosova qëndron afër me njerëzit e Mbretërisë së Bashkuar”, ka shkruar Hoxhaj në Twitter.

Deri më tani, raportohet se shtatë persona kanë vdekur dhe mbi 48 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë