Loading…

Hoxha thotë se ka edhe xhirime për rastin e Astrit Deharit

  • 09/11/2016 | 21:33

Hoxha thotë se ka edhe xhirime për rastin e Astrit Deharit

Kryeprokurori i Prokurorisë në Prizren Sylë Hoxha, duke folur në emisionin Rubikon të KTV-së, për provat dhe hetimet në rastin e Astrit Deharit ka thënë ndër tjerash se ka edhe xhirime që dëshmojnë nëse ka pasur lëvizje të njerëzve në qelinë e të ndjerit Dehari.

“Në koridorin që dërgon te dhoma ku ka qendruar i ndjeri ka pasur kamera. Ato janë konfiskuar nga policia, dhe është bërë shikimi i tyre. Xhirimet ekzistojnë dhe është shikuar nëse dikush ka hy ose ka dalë nga dhoma e të ndjerit në një perimetër kohor kur dyshohet se ka ndodhur rasti”, ka thënë Hoxha./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë