Loading…

Hoxha: Kurti tha ose reduktime ose rritje të çmimeve, sot i kemi të dyja

  • 18/01/2022 | 19:19

Hoxha: Kurti tha ose reduktime ose rritje të çmimeve, sot i kemi të dyja

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha, ka kritkuar vendimin e fundit të Qeverisë së Kosovës për rritjen e çmimit të energjisë elektrike, shkruan Gazeta Metro.


Hoxha e ka cituar Kurtin në një deklarim të tij më parë për ketë temë ku mes tjerash kishte thënë, “ose do të kemi reduktime ose rritje të çmimeve”.

Këtu keni statusin e saj të plotë:

“Kurti mes tjerash tha: ose do të kemi reduktime ose rritje të çmimeve. Sot i kemi të dyja: edhe reduktime, edhe rritje të çmimeve”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e saj në Facebook. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë